نام پروژه:
هوشمند سازی سکوهای نفتی
مدل تامین مالی جمعی:شناور مدت زمان طرح:یک ساله پیش بینی میزان سود:حداقل 28 تا 31 درصد حداقل و حداکثر سرمایه گذاری:10 میلیون تومان تا 150 میلیون تومان وثایق:دارای ضمانت از صندوق های پژوهش و فناوری ، دارای گواهی فرابورس
 • وضعیت مدت زمان مانده تا اتمام سرمایه گذاری(روز): خاتمه یافته
  توضیحات :

  سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ در قالب تامین مالی و کراد فاندینگ برای اشخاص حقیقی و حقوقی ممکن شد.

  یکی از برترین سرمایه گذاری ها در دنیا با نام کراد فاندینگ شناخته میشود که کمترین ریسک ممکن را دارا میباشد. در این سرمایه گذاری شما میتوانید بیشترین بازدهی را کسب کرده و بر اساس نوع قرار داد خود، سود ماهیانه و یا مرکب سالیانه دریافت کنید.

  هوشمند سازی سکوهای نفتی یکی از معتبر ترین سرمایه گذاری هاست و از آنجایی که این نوع سرمایه گذاری با همکاری شرکت های نفتی و اینترنت اشیا صورت گرفته، باعث گردیده است ضمانت های مالی، صندوقی و بانکی معتبری را به همراه گواهی فرابورس دریافت کند.

  اینگونه سرمایه گذاری معافیت مالیاتی دارد.

  لازم به ذکر است کف تضمینی حداقل سود در این نوع سرمایه گذاری 28 درصد تا 31 درصد میباشد که میتوان آن را به صورت ماهیانه دریافت کرد و نیز میتوان در صورت عدم نیاز به سود ماهیانه، از سود مرکب سالیانه استفاده کرده تا بازدهی بالاتری را در یک سال کسب کنید.

  یک سرمایه گذار معمولا بخشی از سرمایه خود را در بازار بورس(ریسک متوسط)، بازار اختیار و آتی(ریسک بالا)، بازار های موازی(ریسک پایین) و کراد فاندینگ(کمترین ریسک ممکن) سرمایه گذاری میکند بنابراین پیشنهاد میگردد در این نوع سرمایه گذاری بخشی از سرمایه خود را وارد کنید.

  سرمایه گذاری در این بخش برای اشخاص حقیقی بین 10 میلیون تومان تا 150 میلیون تومان و برای شرکت های حقوقی مابین 10 میلیون تومان تا 3 میلیارد تومان میباشد.

   

  لازم به ذکر است اعضایی که در این نوع سرمایه گذاری ها ثبت نام میکنند در اولویت برای پروژه های هوشمند سازی سکوی نفتی خواهند بود.

  ضمانت نامه ها و گواهی ها به زودی در سایت در همین بخش بارگزاری خواهد شد.

  به علت محدودیت در تعداد سرمایه گذاران در این عرضه، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

   

  برای جزئیات بیشتر و درخواست سرمایه گذاری لطفا فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند داد.

   

  فرم درخواست