الوبورس پیشتاز موفقیت در بازارهای مالی
ما کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسید.

اطلاعات تماس

پشتیبانی نرم افزار در واتس آپ و تلگرام 09380316338

021-91307171

info@aloboorse.com

کپارس

معرفی شرکت

در حال حاضر، شرکت کاشی پارس (سهامی عام) جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا است و واحد تجاری نهایی گروه، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است. طبق ماده ۲ اساسنامه موضوع فعالیت شرکت عبارت است از : تولید انواع مختلف کاشی دیوار ، کف ، گرانیتی ، سرامیک ، وسائل بهداشتی ، چینی ، انواع لعاب های کاشی ، تهیه و تولید انواع کاست نسوز و تهیه و تولید ظروف سرامیکی و امثال آن . همچنین فلسفه وجودی شرکت کاشی تولید و عرضه انواع کاشی و سرامیک کف و دیوار با کیفیت عالی در سطح منطقه با بهره مندی از تجارب پرسنل خبره و تکنولوژی نوین است. لذا رعایت استاندارد های کیفی، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت به منظور تأمین انتظارت ذینفعان در اولویت اقدامات قرار دارد.

سهامداران شرکت به شرح زیر است:

محصولات شرکت شامل دو مدل کاشی دیواری و کاشی پرسلان می‌باشد. لعاب استفاده شده در کاشی دیواری متفاوت بوده و برای مقاومت در برابر سایش طراحی نشده است همچنین سبک تر و نازک تر از کاشی های کف اند. کاشی هایی که آب را با سرعت کم تری جذب میکند به طور معمول پرسلان می‌گویند. از دیگر ویژگی های پرسلان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت در برابر سایش
  • مقاومت در برابر لک پذیری
  • ظاهر زیبا و لوکس
  • مناسب برای محیط های پر تردد
  • متنوع در طرح
  • ثبات رنگ در مقابل خورشید و عوامل محیطی

تولید شرکت

روند تاریخی و پیش بینی تولیدات شرکت به شرح جدول زیر می‌باشد:

مفروضات تحلیل

ظرفیت تولید کاشی پرسلان شرکت 1 میلیون و 200 هزار متر مکعب بوده است که برای سال 1400 ظرفیت آن به 2 میلیون و 100 هزار متر مکعب رسیده است.
مفروضات تحلیل به شرح زیر است:

سود و زیان

با توجه به مفروضات عنوان شده، سود و زیان شرکت برابر است با:

نویسنده

مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.