الوبورس پیشتاز موفقیت در بازارهای مالی
ما کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسید.

اطلاعات تماس

پشتیبانی نرم افزار در واتس آپ و تلگرام 09380316338

021-91307171

info@aloboorse.com

نرم افزار تحلیلگر الوبورس

همین حالا به صورت رایگان امتحان کنید

توضیحات

اگر نمیدانید نرم افزار تحلیلگر چیست در زیر مطالعه کنید.

نرم افزار تحلیلگر الوبورس چیست؟
نرم افزار تحلیلگر الوبورس یک سامانه با الگوریتم ها پردازشی  است که متشکل از داده کاوی، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، روانشناسی بازار میباشد که به یک سامانه قدرتمند با ضریب خطای خیلی بسیار پایین تبدیل شده تا در جهت تحلیل بازار های مالی بازدهی بالایی را به ارمغان آورد.
بدون شک یکی از بزرگترین و امن ترین سیستم های تحلیلی در بازارهای مالی، نرم افزار تحلیلگر الوبورس میباشد . نرم افزار تحلیلگر الوبورس فقط یک نرم افزار نیست و فقط تحلیل ماشینی را در پی ندارد بلکه در پس زمینه آن تیم متشکل از بنیادی ، تکنیکال و الگوریتمی نیز نهفته است تا در صورت نیاز مشکلات تا رفع کنند و دائم در حال رصد بازار هستند .
در بازاری که در آن آشفتگی وجود دارد و توان تشخیص تحلیل درست از غلط سخت میباشد ، الوبورس میتواند این امنیت بیشتری را برای شما فراهم کند .
چه کسانی میتوانند از نرم افزار استفاده کنند؟

این سامانه به گونه ای طراحی شده که کاربران با کمترین نیاز به تخصص ، تحصیلات ، محدودیت سنی میتوانند به راحتی در بازار سرمایه فعالیت کنند و بهترین تحلیل ها را با کمی آموزش بدست آورند.
الگوریتم های بسیار زیادی در این نرم افزار طراحی گردیده که بر اساس روحیات و روانشناسی هر فرد مورد استفاده قرار میگیرد .

خروجی سامانه چیست؟
با این نرم افزار میتوانید بهترین نقاط برای نوسان گیری ، کوتاه مدت ، میان مدت ، میانگین گیری و حد ضرر را بدست آورید و با امنیت بیشتری در بازارهای مالی فعالیت کنید. با الوبورس میتوانید سیگنالها و پیشنهادات کذب را شناسایی کنید و ارزش ورود به هر نماد را بدست آورید .
الوبورس دارای قابلیت های زیادی میباشد . قابلیت هایی که میتواند حتی تشخیص پول هوشمند را در اولویت قرار دهد و قبل از تشکیل صف های خرید و فروش به کاربر موقیت ورود به نمادها را ارائه دهد .
همچنین با استفاده از نرم افزار الوبورس نیز میتوانید مدیریت سرمایه مناسب را بدست آورید و یا بهترین نقاط حمایت و مقاومت را تشخیص دهید و بر اساس آنها وارد عمل شوید .
الوبورس به گونه ای طراحی شده که بر اساس الگوریتم ها میتوانید تشخیص دهید آیا بر روی یک نماد توانایی وارد کردن کل نقدینگی در بازارهای مالی صحیح است یا خیر ، و یا میتوانید تشخیص دهید الان زمان ورود بخشی از سرمایه به نماد میباشد و بخش از نقدینگی باید حفظ گردد .
کجا اجرا میشود ؟

از آنجایی که نرم افزار تحلیلگر بار پردازشی و داده ای دارد بنابراین فقط بر روی ویندوز فعالیت میکند.

شما نیازی به یک سیستم قدرتمند ندارید.تنها نیاز شما یک کامپیوتر و یا لب تاب ویندوزی به همراه اینترنت و نرم افزار است

فقط کافیست امتحان کنید

آن را نصب کنید و از آموزشهای آن لذت ببرید

021-91307171

با ما در تماس باشید